İçeriğe atla

Siyah Noktalara Karşı Etkili Çözüm: Mizon Bsa Blackhead Away Liquid

Shopify API 06 Mar 2024 0 yorum

Siyah Noktalara Karşı Etkili Çözüm: Mizon Bsa Blackhead Away Liquid!

‘En sık karşılaştığın cilt problemi nedir?’ diye sorsak, cevabın büyük ihtimalle siyah noktalar olacaktır. Ergenlikle birlikte ciltteki yerini almaya başlayan siyah noktalar; kuru, hassas, yağlı ve karma cilt tiplerinde görülür. Kısacası, hepimizin ortak sorunudur. Siyah noktalarımıza veda edeceğimiz bu yazımızda, Mizon Bsa Blackhead Away Liquid topluca favorimiz olacak. Neden mi? Anlatmaya hemen başlıyoruz.

Mizon Bsa Blackhead Away Liquid Nedir?

Hazırlan, cildine kimyasal peeling uygulaması yaparken bir yandan da nemlendiren BSA, birazdan gönlüne taht kuracak. İstersen ilk olarak adının nereden geldiğine bakalım. BSA (Betain Salisilat), salisilik asitten daha hafif olan Betain ve Salisilik Asit (BHA) kombinasyonudur. Bu iki ayrı etkili içerik bir araya gelerek güçlerinin sınırlarını zorluyorlar. Birlikte siyah noktaları, ölü hücreleri ve sebumu azaltırlar. Bir yandan da gözenekleri küçültücü etkileri vardır. Ek olarak Söğüt kabuğu suyu ile gücünü daha da arttırarak, cilde zarar verebilecek bakterileri ve fazla sebumu temizlemede de etkili olur. Sıra geldi son dokunuşa; allantoin ve pantenol'un etkisi sayesinde, temizlenen siyah noktalı ve gözenekli bölgeleri yatıştırmaya destek olur ardından da nemlendirir. Tek bir şişe de bakım ve bakım sonrası basamaklarını buluşturan Mizon Bsa Blackhead Away Liquid, siyah noktalardan kurtulmak için mükemmel bir kimyasal peeling.

‘Kimyasal peeling olan Bsa Blackhead Away Liquid cildimde tahrişe neden olur mu?’ endişen oluşmasın çünkü hafif asidik pH oranı ile cildinle uyumludur. Siyah nokta ve gözenek problemi yaşıyorsan ancak hassas ciltlere uygun kimyasal peeling bulmakta zorlanıyorsan, Bsa Blackhead Away Liquid tam da sana! Cilt üzerinde iritasyona sebep olmadığı ve zararlı bileşen içermediği dermatolojik testler ile kanıtlanmıştır. Cildi kurutmaz, aksine nemlendirir ve yumuşatır. Hafif yapısı sayesinde, cilt tarafından hızla absorbe edilerek parlak ve pürüzsüz bir görünüm bırakır. İddia ediyoruz ki onu yakından tanıdıkça ‘keşke daha önce deneseydim’ diyeceksin. Bu pişmanlığı yaşamadan, deneyimleye ne dersin?

Mizon Bsa Blackhead Away Liquid Nasıl Kullanılır?

Haftada 1 ya da 2 defa kullanılmalıdır. Kullanmadan önce iyice çalkalanmalıdır. Temiz cilde uygulayın ve cilt tarafından emilmesini edilmesini bekleyin. Siyah noktaların yoğun olduğu bölgelere iyice yedirin. Ardından pamuk yardımıyla sebum ve siyah nokta kalıntılarını temizleyin. Siyah nokta temizleme konusunda ne kadar etkili olduğunu ilk kullanımda göreceksiniz.

Mizon Bsa Blackhead Away Liquid Kullananlar:

Genel Değerlendirme

★ ★ ★ ★ ★

Gizem Kaplan

Yaş

25-34

12-12-2021 15:00:09

Yaklaşık 2 haftadır ürünü deneyimliyorum. Özellikle siyah nokta sorunum burun üzerimde ve derinde olduğu için ürünü yoğunlukla o bölgeye kullandım. İlk kullanımdan sonra bile hafifleme gözlemledim ama şu an kesinlikle daha derinde olan siyah noktalarım bile yüzeye yakın ve ürünü kullandıkça temizlenmeye devam ediyor. Cildim kuru ve hassas bu arada, herhangi bir reaksiyona sebep olmadı. Düzenli kullanmaya devam edeceğim, bu kadar kısa bir zamanda bu kadar azalacağını ummamıştım. Tavsiye ediyorum! ❤️

Genel Değerlendirme

★ ★ ★ ★ ★

TUBA KOCATÜRK

Yaş

25-34

12-12-2021 22:29:30

Gözenekler için birebir!

BHA’lar benim en sevdiğim asitlerden çünkü geniş gözenek sorunum var. Bu ürün 2 haftada gözeneklerimin görünümünü azalttı. Siyah noktaya benzer yağ filamentlerimin de görünümü azaldı, cildimdeki pürüzler pütürler yok oldu. Cildim daha aydınlık ve pürüzsüz gözüküyor. Kuru ciltli olduğum için sebum dengesi konusunu bilmiyorum ama yağlı ciltler de kesinlikle bu konuda sevecektir. Ben çok sevdim!

 

Genel Değerlendirme

★ ★ ★ ★ ★

F***** Y***** A*****

Yaş

25-34

10-12-2021 20:32:06

Ürünü 2 kişi kullanıyoruz. Birimiz kuru ve birimizse yağlı ciltli. Hassas ve kuru ciltli olarak ürün cildimi eksfoliye ederken hiç rahatsız etmedi. Hassas cildimde herhangi bir kuruluk ve kızarıklıkla karşılaşmadım. Özellikle yağlı ciltli arkadaşımın siyah noktalarında belirgin bir azalma oldu. Özellikle Fiddy method için düşünebilirsiniz. Yağlı ciltte sebum dengesini çok iyi sağladı. Hassas ciltlere özel güzel salisilik asit bulmak çok zor. Bu hem etkili hem de hassasiyet geliştirmiyor. Bence özellikle hassas ciltliler bu ürüne şans verebilir:)

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Justin Beauty
Güzelliğinizi ve gerçek sizi keşfetme yolculuğunuza hoş geldiniz! Şimdi ücretsiz olarak Justin Beauty Club’a katılın, %15 indirim kuponu ve 250 puan anında hesabınıza tanımlansın. Justin Beauty Club'da birçok ayrıcalık sizi bekliyor!
Gelince Haber Ver
this is just a warning
Giriş yapın