Hakkımızda

Güney Kore çıkışlı kozmetik ve cilt bakım markaları ya da kısaca K-Beauty; doğal içeriklerle geliştirdikleri üstün formülleri ve vadettiklerini yerine getiren eşsiz ürünleriyle kusursuzluğun sembolü. Bu büyük başarı uzun süre Kore’de saklı kalamazdı, K-Beauty kısa sürede tüm dünyada hayranlıkla izlenen öncü konumuna geldi. Asya’dan sonra Amerika ve Avrupa da K-Beauty ile tanıştı ve K-Beauty’e yıldırım aşkıyla tutuldu. Her ne kadar Kore cilt bakım rutini ve kullanılan özelleşmiş ürünler başlangıçta batılı kullanıcılara yabancı gelse de, Kore’nin güzellik sırlarını ve şaşırtıcı etkilerini deneyimlemek büyük bir keyfe dönüşüyor. Artık sadece Asya’da değil tüm dünyada milyonlarca takipçi, K-Beauty markalarını ve ürünlerini kullanıyor ve vazgeçilmez buluyor.
Türkiye’de de son yıllarda K-Beauty’e karşı yoğun bir ilgi bulunmakta. Tüm bu ilgiye rağmen ne yazık ki Türkiye’de K-Beauty’e ulaşmak pek de kolay değil. Justin Beauty olarak hem K-Beauty takipçilerinin hasretine son vermek hem de K-Beauty’i geniş kitlelere tanıtarak onlara yepyeni (ve çok eğlenceli) bir dünyanın kapılarını aralamak misyonuyla yola çıktık. Çok yoğun bir çabanın ve uzun uğraşların sonunda Justin Beauty doğdu ve sizlerle buluştu. Bir mağazadan çok daha fazlası olan Justin Beauty, tüm K-Beauty severlerin bir araya gelebileceği bir platform olarak tasarlandı. K-Beauty’e dair tüm gelişmeler, yararlı rehberler, bilgilendirici içerikler, blog yazıları; kısaca K-Beauty’e dair her şeyi Justin Beauty’de bulabilir ve Justin Beauty’i diğer K-Beauty severlerle buluşma noktanız olarak düşünebilirsiniz.
Sizler için sadece en iyi markaların en iyi ürünlerini seçiyor ve seçkimizi sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda her geçen gün geliştirmeye gayret ediyoruz. Justin Beauty’de bulunan tüm marka ve ürünler Kore menşeilidir ve sadece yetkili distribütörlerden ithal edilmiştir. Marka ve ürünlerimize dair detaylı bilgileri sayfalarımızda bulabilirsiniz.