İçeriğe atla

Pembe Bir Rüya: Güneş Kremin ve Makyaj Bazın Bir Arada

Shopify API 07 Mar 2024 0 yorum

Yaz-kış demeden 4 mevsim süren pembe bir rüya yaşamana olanak tanıyan Village 11 Factory Pink Calming Tone Up Sun Block SPF50+ PA++++ bambaşka bir deneyimin kapılarını aralıyor! Yeşil çay özü, Calendula ve Centella asiatica gibi yıldız içeriklerle formüle edilen Village 11 Factory Pink Calming Tone Up Sun Block SPF50+ PA++++ güneş koruyuculu makyaj bazı arayanların gönlünü fethedecek. Hazırsan bu çok özel güneş kremini hep beraber deneyimliyoruz.

Village 11 Factory Pink Calming Tone Up Sun Block SPF50+ PA++++’ın Özellikleri Nedir?

Doğal ve güvenli içeriklerin gücü ile geliştirilen Village 11 Factory Pink Calming Tone Up Sun Block SPF50+ PA++++ bir güneş kremi olmaktan çok daha fazlası!

  • UV ışınlarına karşı SPF50+ ve PA++++ koruması ile cildini çepeçevre saran güçlü bir koruma kalkanı oluşturur. Güneşin keyfini güvenle çıkarmana olanak tanıyor!
  • Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen nazik formülü, tahriş olmuş cildi sakinleştirmeye yardımcı olur.
  • Kuru, yorgun ve hasarlı cildin yatıştırılması için tüm gücü ile destek olur. Güneş sonrası olası hassasiyet/kuruluk gibi sorunların önüne geçer.
  • İçeriğindeki pembe kalamin tozu sayesinde sıradan bir güneş kreminden farklı olarak cildine yumuşak, canlı, ışıltılı ve doğal bir pembe ton yaratır. Makyaj yapmak istemediğin günlerde Village 11 Factory Pink Calming Sun Block’un tone-up etkisi ile yeterli olacaktır.
  • Cilt bariyerinin bir numaralı destekçisi Centella asiatica ile gelecek hasarlara karşı cildine gerekli bakımı sunar, cildini güçlendirir.
  • Cilt yüzeyinde yapışkanlık bırakmayan hafif losyon kıvamı ile gün içinde tekrar tekrar uygulanmasını kolaylaştırır. Böylece güneş kremini tazelemeye karşı tüm bahanelerini ortadan kaldırıyor.

Peki Village 11 Factory Pink Calming Tone Up Sun Block SPF50+ PA++++’ın İçeriğinde Neler Var?

Yıldız içeriklerin gücüyle, cildine eşi benzeri olmayan etki yaratan Village 11 Factory Pink Calming Tone Up Sun Block SPF50+ PA++++’ın gizli kahramanlarını birlikte inceleyim:

  • Kalamin ile cildi yatıştırmaya ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur.
  • Doğal mucize Calendula stresli cildine sakinleştirici dokunuşlarda bulunur. Güneş nedeniyle yaşanan nem kaybının önüne geçer ve cildin nemini koruyucu etkiler sağlar.
  • Yeşil çay özünün doğal gücü tahriş olmuş cildin yatıştırılmasını destekler ve genel cilt sağlığının korunması için çalışır.
  • Centella asiatica ekstreleriyle hazırlanan üstün formülü, cildin korunmasında ve canlanmasında güçlü bir destek sağlar. Üstelik mini boyu ile nereye gitsen yanında!

Village 11 Factory Pink Calming Tone Up Sun Block SPF50+ PA++++’ı Kullananlar ve yorumları:

Ş***** Ö**** / Yaş: 18-24

Çok beğenerek kullandığım bir ürün tam beklediğim performansı karşıladı cilt tonunu eşitliyor makyaj altına baz olarak kullandığında fondöten çok güzel duruyor mutlaka şans verilmesi gereken bir ürün stoklayacağım teşekkürler Justin Beauty!

N****** S**** / Yaş: 25-34

Mineral filtreli güneş kremlerinden hep çekinmişimdir. Ancak bu ürün sürüldüğünde oldukça beyaz görünmesine rağmen 10-15 dk sonra cilt ile bütünleşip, gerçekten cilt tonunu eşitleme vaadini yerine getiriyor. Makyaj altında fondötenin pütürleşmesini engelleyecektir. İçeriğindeki yatıştırıcı ve antioksidan bileşenler ise cilt bariyerini destekliyor. Parlak durmuyor, yağlı hissettirmiyor. Herhangi bir hassasiyet yapmadı. Sevdiğim bir ürün oldu :)

E*** B**** U***

Yapısı çok güzel. Özellikle karma ve yağlı ciltler çok sevecektir. Yağlanma yapmıyor. Sivilce de oluşturmadı. Makyaj bazı gibi durduğu için ton eşitleme özelliği sayesinde ekstra bir kapatıcıya gerek bırakmıyor.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Justin Beauty
Güzelliğinizi ve gerçek sizi keşfetme yolculuğunuza hoş geldiniz! Şimdi ücretsiz olarak Justin Beauty Club’a katılın, %15 indirim kuponu ve 250 puan anında hesabınıza tanımlansın. Justin Beauty Club'da birçok ayrıcalık sizi bekliyor!
Gelince Haber Ver
this is just a warning
Giriş yapın