İçeriğe atla

Justin Beauty: Yüz Yogası Rehberi

Shopify API 07 Mar 2024 0 yorum

Yüz yogası, son zamanların en popüler cilt bakım yöntemlerinden biri! Doğru cilt bakım rutinine eşlik eden bir yüz yogası süreci, çok daha genç ve diri görünen bir cilde kavuşmada büyük rol oynayan etkenlerin başında geliyor. Yıllar içerisinde yogayı vücudumuzu ve ruhumuzu dinlendirip canlandıran hareketler ve bundan çok daha fazlasına sahip olan bir yaşam felsefesi olarak bilsek de, yüz yogası kavramı hayatımızda yeni yeni yer alıyor. Biz de bu sebeple Justin Beauty ailesi olarak yüz yogası hakkında detaylı bir rehber hazırlamak istedik.

Justin Beauty: Yüz Yogası Rehberi

Yüz Yogası Nedir?

Tıpkı yoga gibi yüz yogası da asıl olarak zinde kalmayı amaçlıyor. Tabii ki cildimizin zinde görünmesini sağlayan bazı faktörler var. Hepimizin bildiği gibi yaşlanma karşıtı ürünler kullandığımızda cilt elastikiyetimizi destekliyor, boyun ve gıdı gibi bölgelerde sarkma problemine karşı savaşıyoruz. Bitmedi! İnce çizgi ve kırışıklıklar da anti-aging ürünlerin mücadele ettiği belirtilerden. İşte yüz yogası tam da bu amaçla cilt bakım rutinimizi destekleyen harika bir müttefik! Yüz yogası da ciltte lifting etkisi yarayarak cilt sıkılaştırıcı etki sağlıyor. Bu sayede daha dolgun ve genç bir cilt görünümü ortaya çıkıyor.Justin Beauty: Yüz Yogası Rehberi

Yüz Yogasının Faydaları Nelerdir?

Yüz yogası cildi içten dışa canlandırıyor desek yanlış olmaz! Etkili Kore kozmetiği ürünleriyle oluşturulan bir bakım rutininin desteklediği yoga hareketleri, cildimizi yenilemeye yardımcı olan bir sihirli değnek gibi.

  • Cildimizin kan akışını hızlandırmak,
  • Kolajen salgılamasını artırmak,
  • Daha taze ve parlak bir görünüm yaratmak,
  • Cildin sarkmasını engellemeye yardımcı olmak,
  • İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmak, cilt yogasıyla elde edebileceğimiz faydaların en önemlileri.

  • Justin Beauty: Yüz Yogası Rehberi

Yüz Yogası Nasıl Yapılır?

Yüz yogası teknikleri, yüzümüzde odaklanmamız gereken farklı bölgelere göre değişiklik gösterebiliyor.

  • Dudak çevresinde oluşan sarkma ve kırışıklıkları engellemek için bu bölgede yer alan kaslarımızı çalıştırmamız gerek. Dudaklarımızın arasına aldığımız bir kalemi 10 dakika boyunca yuvarlamak, kullanılmayan kasları canlandırmak ve sıkılaştırmak için harika bir başlangıç!
  • Yanak bölgesi elastikiyet kaybını en fazla gösteren bölgelerden biri! Tıpkı dudak bölgesinde olduğu kadar kolay bir yöntemle çalıştırılabilen yanak kasları için, tek ihtiyacınız bir adet balon. Balonu yaklaşık 5 defa şişirip söndürmeniz kan akışının hızlanmasına da büyük katkıda bulunuyor. Eğlenceli ve kolay görünse de, bir süre sonra yanaklarının yorulduğunu ve ciddi manada çalıştığını hissedebilirsin!
  • Göz ve alın bölgesi de yine yaşlanma belirtilerinden oldukça etkileniyor. Oldukça hassas bir bölge olan göz çevresine oldukça dikkatli bir şekilde yaklaşmamız lazım. İşaret parmağını ve orta parmağını kaşının üzerine yerleştirip yüzük ve serçe parmağını da burnunun iki yanına koyarak 10 saniye baskı uygula ve nefesini ver. Bu hareketi de başlangıçta 10 defa uygulayabilirsin.Justin Beauty: Yüz Yogası Rehberi

Yüz Yogası ile Harika Sonuç Veren Cilt Bakım Ürünleri

Yüz yogası hareketleri ile mükemmel sonuç veren bir Kore cilt bakım ürünleri önerisi istiyorsan, işte daha genç bir görünüme giden yoldaki en büyük yardımcıların:

Mizon Collagen 100, kolajen içeren bir diğer cilt bakım ürünü önerimiz. Gerçek bir yaşlanma karşıtı etki sunan bu mucize ampul, yoğun miktarda deniz kolajeni içeriyor. Bu sayede cildi derinlemesine nemlendiriyor, cilt elastikiyetini artırmaya ve cildi yıpratıcı dış etkenlere karşı korumaya yardımcı oluyor.

Mizon All In One Snail Repair Cream, salyangoz özü ile geliştirilen ve yaşlanma belirtileri de dahil olmak üzere birçok cilt problemiyle etkin bir şekilde savaşan bir krem! Cildinin esnekliğini artırmak, cildi sıkılaştırmak, cilt tonunu eşitlemek ve inci çizgi ve kırışıklıklara karşı savaşmak onun işi.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Justin Beauty
Güzelliğinizi ve gerçek sizi keşfetme yolculuğunuza hoş geldiniz! Şimdi ücretsiz olarak Justin Beauty Club’a katılın, %15 indirim kuponu ve 250 puan anında hesabınıza tanımlansın. Justin Beauty Club'da birçok ayrıcalık sizi bekliyor!
Gelince Haber Ver
this is just a warning
Giriş yapın