İçeriğe atla

Bayram tatili nedeniyle siparişleriniz 20 Haziran itibarıyla kargolanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Justin Beauty ile Yılbaşı Hediye Paketini Oluştur!

Shopify API 07 Mar 2024 0 yorum

2022'ye geri sayım başladı, peki ya hazırlıklar? Geçen yıl kadar olmasa da, bu yıl da pandemi gündemimizin koca bir parçasıydı ama hep birlikte buna biraz daha "alıştık" sanıyoruz. Şimdi hep birlikte gelecek yıldan, hiç yılmadan tekrar güzel dilekler diliyoruz. Biz inanırsak, her şey daha güzel olur.

Eminiz ki yılbaşı için birçok hazırlık yapıldı; ağaçlar süslendi, şöminenin üstüne yılbaşı çorapları asıldı, organizasyonlar yapıldı, peki ya hediyeler? Eğer hala sevdiklerin için uygun hediyeyi bulamadıysan, telaşa mahal yok! Justin Beauty olarak, son dakika alışverişçisi olanlar için Kore kozmetiğinden aldığımız ilham ve birbirinden muhteşem önerilerle yanındayız. Dilersen hiç vakit kaybetmeden başlayalım!

Kadın Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı, sevdiklerine hediye almak için harika bir fırsat! Her şeyin en iyisini hak eden anneler, en büyük sırdaş kız kardeşler, "iyi ki var" dediğin en yakın arkadaşlar için alınabilecek birbirinden muhteşem K-beauty ürünlerini senin için derledik. Böylece onların cilt bakım rutinine yeni bir ürün ya da bir set armağan ederek Kore kozmetiğinin renkli dünyasıyla tanışmasını sağlayabilirsin!

Mizon Snail Miniature Set- Salyangoz Mini Set

Salyangoz dendiğinde akla ilk gelen marka, elbette Mizon!

Snail Miniature Set; köpük temizleyici, tonik, serum ve hepsi bir arada bakım kremiyle çok özel bir cilt bakım rutini oluşturuyor. Sevdiklerini ve onların cildini mutlu edecek bir hediye arıyorsan, yılbaşı özel paketiyle Mizon Snail Miniature Set mükemmel bir seçim!

Şimdiden herkese sevdikleriyle birlikte geçireceği, çok mutlu bir yılbaşı tatili diliyoruz!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Justin Beauty
Güzelliğinizi ve gerçek sizi keşfetme yolculuğunuza hoş geldiniz! Şimdi ücretsiz olarak Justin Beauty Club’a katılın, %15 indirim kuponu ve 250 puan anında hesabınıza tanımlansın. Justin Beauty Club'da birçok ayrıcalık sizi bekliyor!
Gelince Haber Ver
this is just a warning
Giriş yapın