İçeriğe atla

Eye Patch Nedir? Ne İşe Yarar?

Justin Beauty 07 Mar 2024 0 yorum

Ne kadar uyumuş olsan bile sabah aynaya baktığında göz çevrenin görüntüsü yeteri kadar dinlenmiş gözükmeyebilir. Yorgun olmasan da göz çevren bunun aksini iddia ediyor olabilir. Göz çevresinde daha parlak, daha genç görünen bir cilt elde etmenin hızlı ve kolay bir yolunu arıyorsan hayatına eye patchleri eklemenin vakti geldi!

Sabah ne giyeceğine karar verirken, dişlerini fırçalarken ya da kahve yaparken 15-20 dakika boyunca göz çevreni çepeçevre saran göz altı maskeleri ile güne harika başlayabilirsin. Kısa sürede hızlı etki göstermesi sebebiyle gönüllerde taht kuran eye patchler ile göz çevreni eşsiz biçimde yenilemeye ve canlandırmaya hazırlan!

Göz altı maskesi ne işe yarar?

Göz maskeleri yorgun göz çevresini canlandıran, göz altı morluklarından kurtaran, kuruyan göz çevresini nemlendiren ve göz çevresine sıkılaştırıcı etki sağlayan bileşenlerle dolu! Bu canlandırıcı ve tazeleyici sihirli maskeler; pratik kullanımı ve güçlü formülü ile göz çevresine çok kısa bir süre içerisinde enerji depoluyor.

Hidrojel yapılı göz altı maskeleri esans veya serumla doludur. Göz altı maskelerini suda eriterek, esans veya serum olarak da kullanabilirsin. Göz altı maskeleri; şişlik, göz altı torbaları ve göz çevresi kırışıklıkları gibi sorunlarına odaklanma eğiliminde olsa da formülünü oluşturan bileşenlere bağlı olarak göz çevresine farklı faydalar sunar.

Peki senin göz çevrenin ihtiyacı olan bakım ne? Justin Beauty'nin geniş göz altı maskesi seçkisinde her göz çevresi sorununa bir yanıt var! Hepsi yazımızın devamında.

Göz çevresi için yoğun nem terapisi sağlayan Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch ile göz çevresinde oluşabilecek tüm kuruluk ve pullanma sorunlarına engel olabilirsin. Daha zinde gözükmene yardımcı olan göz altı maskeleri ile göz çevrene nem sağladıktan sonra makyaj sonrası oluşan pul pul görünümü de ortadan kaldırabilirsin. Konsantre yüksek kaliteli hyalüronik asit içeren Mizon Hyaluronic Acid Eye Gel Patch, anında nem etkisi arayanların favorilerine eklenecek.

Daha genç bakışlara sahip olmak için göz çevrene benzersiz bir ışıltı ve yaşlanma karşıtı bakım sunan Mizon Pure Pearl Eye Gel Patch ile göz çevrene etkili bir dokunuş bırakabilirsin. Organik içerikler, beyaz inci, elmas ve beyaz çiçek kompleksi sinerjisiyle ışıltın gözlerinden okunacak.

Belki de çoğumuzun ortak sorunudur göz altı morlukları. Aynaya baktığımızda moralimizi bozmaktan başka bir şey yapmayan bu karanlık deriyi ortadan kaldırmak için Mizon’nun bir çözümü var. Sanki uzun bir güzellik uykudan uyanmışsın gibi aydınlık ve canlı bir göz çevresine sahip olmak için Mizon Black Pearl Eye Gel Patch’i mutlaka deneyimlemelisin. Zengin miktarda siyah inci ve elmas özü içeren formülü, göz çevrene parlatıcı etki sunar ve gündelik hayatın cildinde yarattığı tüm yorgunluk belirtilerini azaltır.

Nemlendirici, elastikiyet artırıcı, canlandırıcı bakım için göz çevrenin tek ihtiyacı; Mizon Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch! Salyangoz özü, 24 ayar altın, kolajen ve peptit içeren zengin formülü, nem kaybı yaşayan ve donuk görünümlü göz çevresini şarj eder! Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch için tam bir kurtarıcı dersek abartmış olmayız.

 

Göz altı maskesi nasıl uygulanır?

İhtiyacın olan göz çevresi bakımı doğrultusunda kendine en uygun göz altı maskesini seçtin. Peki onu nasıl uygulayacaksın? Gelelim en keyifli kısmına. Göz altı maskeleri için sadece pratik kullanımlı ve hızlı etkili demek yetersiz kalıyor çünkü aynı zamanda çok fonksiyonlular. Göz altına, altınına, ağız çevrene ve boynuna uygulayabileceğin sihirli yamalar adeta bir taşla birkaç kuşu vuruyor.

Yüzünü temizledikten ve tercihen tonik aşamasından sonra uygulayabilirsin. Özel spatulası yardımıyla maskeyi kutusundan çıkar ve göz çevresine yerleştir, tüm yapman gereken bu! Göz çevreni çepeçevre saran eye patchler, 15-20 dakika boyunca seni işinden alı koymadan ya da seni yormadan gerekli bakımı sağlar. Maskeyi çıkardıktan sonra parmağınla masaj yaparak kalan özü göz çevrene uygulayabilirsin.

Son derece yapışkan yapısı sayesinde kayma ve oynama yapmayan göz altı maskeleri işleri senin için fazlasıyla kolaylaştırıyor. Göz kremini sürmeden önce uygulayacağın göz altı maskesi ile göz kreminin etkisini artırabilir, göz çevresi bakımını taçlandırabilirsin.

Minik bir güzellik tüyosu! Göz kreminden daha fazla verim almak için önce göz kremi sonra eye patch'i uygula. Göz çevrende oluşabilecek sorunlara hiç şans verme.

Göz altı maskesi ne zaman kullanılır?

Özellikle uykusuz, yorgun olduğun ve göz çevreni tazelemek için yeteri kadar zamanın olmadığı anlarda göz maskeleri kurtarıcın olacak. Haftada 2-3 kez kullanacağın eye patchler ile göz çevrendeki değişimin yanı sıra göz çevrene yaptığın makyajın görünümüne bile hayran kalacağına inanıyoruz. Sabah uyandığında, gece uyumadan önce, duştan çıktıktan sonra, makyajını yapmadan önce ya da gün içerisinde sihirli bir dokunuşa ihtiyacın olduğunu düşündüğün her an uygulayabilirsin.

 

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Justin Beauty
Güzelliğinizi ve gerçek sizi keşfetme yolculuğunuza hoş geldiniz! Şimdi ücretsiz olarak Justin Beauty Club’a katılın, %15 indirim kuponu ve 250 puan anında hesabınıza tanımlansın. Justin Beauty Club'da birçok ayrıcalık sizi bekliyor!
Gelince Haber Ver
this is just a warning
Giriş yapın