İçeriğe atla

Bayram tatili nedeniyle siparişleriniz 20 Haziran itibarıyla kargolanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Cilt lekesi, kırışıklık ve cilt beyazlatma, salyangoz özlü esans ve tonik ile hepsi bir arada!

Shopify API 07 Mar 2024 0 yorum
Yaşlanma ve leke karşıtı cilt bakım ürünlerinde öne çıkan en etkili içeriklerden biri salyangoz özü. Salyangozlara zarar vermeden, salyangozun salgıladığı sıvılardan elde edilen bu müthiş öz, en çok cilt onarıcı, cilt beyazlatıcı, anti-aging ve leke giderici etkisiyle öne çıkıyor. Salyangoz özlü esans ve tonik ikilisi ile bu etkiyi deneyimlemeye ne dersin? Cilt yenileyici cilt bakım içeriği denince listemizin en başında salyangoz özü geliyor. Kabuğu kırıldığında onu hızlıca yenileyebilen salyangoz, onarım işinde gerçek bir uzman. Bu müthiş yapısı vücudundaki salgılardan kaynaklanıyor. Kore cilt bakımı dünyasının da keşfettiği bu özellik, zamanla salyangoz özünün çeşitli cilt bakımı ürünlerinde kullanılmasına neden olmuş.

Salyangoz özü ne işe yarıyor?

Salyangoz özünün içeriğindeki allantoin adlı bir madde nedeniyle bu kadar etkili olduğunu söyleyebiliriz. Allantoin, hücre yenilenmesi ve onarılmasında oldukça etkili. Allantoine eşlik eden diğer süper güçler ise kolajen, elastin, doğal antibiyotikler ve glikolik asit. Erken yaşlanma belirtilerine karşı sıkılaştırıcı kolajen ve elastin, cilt enfeksiyonlarına karşı doğal antibiyotikler, ölü hücrelere karşı da glikolik asit görev yapıyor. İşte çok fonksiyonlu, çok etkin, hemen hemen her cilt sorununa iyi gelen müthiş salyangoz özü! Çok daha detaylı bilgi için > Mükemmel bir cilt yenileyici salyangoz özü

Salyangoz özü içeren cilt bakım ürünlerinin faydaları

 • Allantoin, güneş lekesi, hiperpigmentasyon ve cilt tonu dengesizlikleri için birebir.
 • Nemlendirirken onarıyor, ince çizgi ve kırışıklıklarda ciltte sıkılaştırıcı bir etki meydana getiriyor.
 • Kızarıklık ve tahriş sorunlarına iyi geliyor.
 • İçerdiği doğal antibiyotikler nedeniyle cildinde akne ya da iltihap sorunu yaşayanlar için oldukça etkili.
 • Hem sivilce tedavisinde hem de yağ nem dengesinin sağlanmasında kullanılıyor.
 • İzlerde de onarıcı gücünü gösteriyor. Sivilce izleri, yanık ve yara izleri için güvenle kullanılabilir.

Süper bir ikili ile tanıştıralım: Salyangoz özlü esans ve salyangoz özlü tonik

Salyangoz özü içeren onlarca ürün çeşidi var. Kremler, serumlar, göz kremleri, ampuller… Salyangoz özünün yenileyici dünyasına hızlı ve güvenli bir giriş için süper bir ikili seçtik. Salyangoz özlü esans ve tonikler!

Salyangoz özlü tonik faydaları

Tonik, cilt bakımı sürecinde hem temizlik ve arındırma sürecini pekiştirmesi hem de cildi sıkılaştırması ile oldukça önemli bir basamak. Ve salyangoz özü, etkili bir tonik için en ideal içeriklerden biri.
 • Cildin yağ-nem dengesini kurmaya yardımcı oluyor.
 • Cildin alt katmanlarına kolayca iniyor ve cildi hızla nemlendiriyor.
 • Ciltte nem bariyeri görevi görüyor.
 • Gözenek bakımı, cilt tonu dengelenmesi, kırışıklık ve ince çizgilere karşı mücadele gibi birçok cilt ihtiyacına, içerdiği salyangoz özü ile destek sağlıyor.
Ürün önerimiz > Günlük bakım için tüm bu faydaları içeren Mizon Snail Repair Intensive Toner ürününü deneyebilirsin. Cildini temizledikten sonra uygun miktarda ürünü avuç içi yardımıyla ve nazik hareketlerle cildine uygula. Cilde hafif vuruşlarla masaj yaparak daha hızlı absorbe olmasına yardımcı olabilirsin. Ürün önerimiz > Benton Snail Bee High Content Skin, formülündeki salyangoz özü, arı zehri, EGF, hyalüronik asit ve çeşitli bitkisel içeriklerle cildi zararlı dış etkenlere karşı koruyan, cildin nemlenmesine ve cilt tonunun düzenlenmesine yardımcı olan etkili bir ürün. Temizlenmiş yüze ve boyu bölgesine masaj yaparak uygun miktarda uygulayabilirsin.

Salyangoz özlü esans faydaları

Cilt bakımında toniğin ardından gelen esans, Kore cilt bakım rutininin en önemli adımı olarak biliniyor. Hem hafif hem de konsantre nemlendirici maddeler içeren esanslar, düzenli kullanıldıklarında cildin daha parlak ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. Cilt onarımında ve hücre döngüsünde oldukça etkililer.
 • Genellikle hafif, çok ince ve yapışkanlık hissi bırakmayan formda oluyor.
 • Cilt bariyerinin kuvvetlenmesine yardımcı oluyor.
 • Sarkmış cilt dokusunun elastikiyetini tekrar kazanmasına destek sağlıyor.
 • Cilde hızla nüfuz ediyor, canlandırıcı ve nemlendirici etkisini anında gösteriyor.
Ürün önerimiz > Mizon Snail Repair Intensive Essence, cilt tonu dengesizliklerinden ince çizgilere, gözeneklerin yıpranmasından cilt dokusu sertleşmesine birçok cilt problemi için salyangoz özünün yenileyici gücünü etkin şekilde kullanıyor. Ürün önerimiz > Benton Snail Bee High Content Essence, formülündeki salyangoz özü, arı zehri, EGF, hyalüronik asit ve çeşitli bitkisel içeriklerle cildi mükemmel şekilde nemlendiriyor. Yapışkan bir doku bırakmayan esans, cildin korunmasına, canlanmasına ve yatışmasına yardımcı oluyor. Salyangoz özü içeren EWG onaylı diğer şahane ürünleri senin için buraya topladık!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Justin Beauty
Güzelliğinizi ve gerçek sizi keşfetme yolculuğunuza hoş geldiniz! Şimdi ücretsiz olarak Justin Beauty Club’a katılın, %15 indirim kuponu ve 250 puan anında hesabınıza tanımlansın. Justin Beauty Club'da birçok ayrıcalık sizi bekliyor!
Gelince Haber Ver
this is just a warning
Giriş yapın